První Reprezentační ples Dobrovolného svazku obcí Mikroregion Severo-Lanškrounsko

V pátek 1. dubna 2016 se na sále Kulturního domu ve Verměřovicích konal pod záštitou senátora Petra Šilara první Reprezentační ples Dobrovolného svazku obcí Mikroregion Severo-Lanškrounsko. Ples byl zahájen slavnostním nástupem zástupců členských obcí, manažerky svazku a senátora Petra Šilara s chotí. Moderátor pan Martin Mimra v úvodu představil jednotlivé starostky a starosty a společně s předsedou svazku p. Petrem Helekalem v krátkém rozhovoru pohovořil o činnosti svazku.

DSC_2078K tanci a poslechu zahrála skupina Song z Kostelce nad Orlicí a během celého večera představilo své umění hned několik tanečních uskupení. Nejprve vystoupili manželé Jantačovi z Letohradu, kteří zatančili ukázky standardních tanců – Waltz, Tango Valčík, Slowfox a Quickstep.

JantačoviNásledovala skupina DC DANCE z Dolní Čermné, která předvedla vystoupení ve stylu street dance.

DC danceA jako zlatý hřeb večera se ve dvou vstupech představili loňští mistři světa a mistři Evropy v latinskoamerických tancích – Jitka Boháčová a Martin Macoun z Pardubic. Všechna vystoupení sklidila velký potlesk.

mistři1mistři2Na plese nemohla chybět ani soutěž o atraktivní ceny a samozřejmě bohaté občerstvení, které zajišťoval SDH Verměřovice spolu se Střední školou obchodu, řemesel a služeb Žamberk.

tombola1tombola3Kdo přišel, jistě nelitoval. Účast byla hojná, nálada skvělá a spokojenost velká. Již nyní se těšíme na příští – v pořadí již druhý ročník a věříme, že jeho účastníci budou minimálně stejně tak spokojeni, jako tomu bylo letos na apríla ve Verměřovicích.

tanečníci0tanečníciFotografie pořídila p. Ludmila Ešpandrová. Více fotografií naleznete ZDE.

Na závěr nám dovolte ještě jednou poděkovat všem sponzorům, bez nichž by se nám jistě nepodařilo takový ples uspořádat.

poděkování sponzorům 1poděkování sponzorům 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za DSO Mikroregion Severo-Lanškrounsko
Lenka Bártlová, manažerka

 

 

Komentáře jsou uzavřeny