II. reprezentační ples svazku se vydařil

V pátek 31. března 2017 se konal na sále Kulturního domu ve Verměřovicích již II. reprezentační ples našeho svazku. Po jeho prvním ročníku v loňském roce jsme letos měli poměrně složitou situaci s výběrem kulturního programu, když mistři světa v latinskoamerických tancích měli na plese v předchozím roce obrovský úspěch. Tentokrát jsme proto vsadili na brazilské tance a pražskou taneční skupinu TRADICIÓN, která byla rovněž i ústředním motivem plakátu a dalších propagačních materiálů plesu.

Ples byl zahájen obdobně jako v loňském roce nástupem starostů členských obcí a zaměstnanců svazku. Moderoval jej Ondra Pokorný, který po představení zástupců jednotlivých členů svazku předal slovo jeho předsedovi p. Petru Helekalovi, který všechny přítomné přivítal a krátce k nim pohovořil. Vzápětí následovalo první předtančení, které zajistili manželé Jantačovi z Letohradu ve formě několika klasických společenských tanců. Manželé Jantačovi doprovází svým tanečním uměním náš ples již podruhé, za což jim velmi děkujeme. Ve 22 a 23 hodin se představili 4 tanečníci skupiny TRADICIÓN. Nejprve šlo o ohnivou Sambu a následně o tanec Tropicana carneval. Krátce před půlnočním slosováním cen velký úspěch zaznamenala i školička tance, při které si mohl každý z přítomných s exotickými tanečníky zatančit. A skutečně se tak stalo. Parket se v krátké chvíli zaplnil spoustou tancechtivých tanečnic a tanečníků.  Atmosféra byla úžasná.

Stejně tak jako vloni, i letos si bylo možné zakoupit vstupenku na ples v předprodeji, a to buď přímo v kanceláři svazku, nebo na obecních úřadech členských obcí. Byl to zřejmě úspěch prvního svazkového plesu v loňském roce, který způsobil, že v předprodeji se podařilo prodat téměř všechny vstupenky do naplnění kapacity sálu (256 míst). Současně se podařilo úspěšně oslovit i spoustu sponzorů, kteří byli ochotni na ples přispět ať již finanční částkou či věcným darem, za což je třeba skutečně velmi poděkovat. Do soutěže o ceny se nám tak podařilo zajistit celkem 337 cen, z toho 19 cen do velké – půlnoční soutěže. Mezi hlavními cenami byla motorová rotační sekačka na trávu, LCD televizor, divoké prase, fůra štěrku, poukaz na malířské služby, víkendový pobyt pro dvě osoby a mnoho, mnoho dalšího.

V průběhu celého večera k tanci a poslechu hrála kapela FANTASY music z Rychnova nad Kněžnou. Květinami sál i přísálí kulturního domu vyzdobila slečna Magdaléna Vágnerová z Dolní Čermné. Občerstvení v podobě nápojů zajišťovali členové SDH Horní Třešňovec a co se týče jídla, byli to manželé Bielčikovi z Horní Čermné.

Ples byl ukončen v sobotu 1. dubna ve 3 hodiny ráno. Věříme, že se II. reprezentační ples našeho svazku jeho účastníkům líbil a že se již nyní stejně tak jako my těší na jeho III. ročník, který se uskuteční v březnu příštího roku.

Na závěr nám dovolte poděkovat každému, kdo se jakoukoliv měrou podílel na přípravách a organizaci této společenské akce. Velice si toho vážíme. Ještě jednou rovněž velmi děkujeme za podporu všem sponzorům, ale i těm, kteří náš ples podpořili svou účastí. Jsme za to skutečně rádi.

Mgr. Lenka Bártlová, manažerka

Fotografie z plesu si lze prohlédnout ZDE.

Komentáře jsou uzavřeny